Sahibinden.com Ürünün İlandakiyle Alakası Yok!

Tahsin Can O. |

175520**** numaralı sahibinden.com ilanından gerçekleştirdiğim satın alımdan mağdur olmuş durumdayım. Satıcı ilandakiyle alakası olmayan ve çok daha düşük değerdeki bir ürünü göndermiş,ödemesini MNG Kargo'ya yaptığım bu satıştan sonra satıcıyı aradığımda dua etmem gerektiğini boş bir kutuda alabileceğimi söyleyip kapattılar. Sahibinden.com gibi büyük ve güvenilir bir sitenin bu tür satıcılara dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum,eminim ki bu ilanı şikayet eden ilk kişi değilim sonda olmayacağım.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  13:56

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 25.08.2014 tarihinde dönüş yapılarak Hatalı İlan Bildirimi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 25 Ağustos
  08:55

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi