Sahibinden.com Ücretsiz Olarak Verdikleri İlan Sonrasında Ücret Talep Ediyorlar.

Bahar Y. |

Sahibinden.com gönüllü sahiplendirme adı altında sahipsiz hayvanları hayvan severler ile buluşturmayı amaçlamış çokta güzel yapmış ancak, satıcılar tamamen ücretsiz olarak verdikleri ilanlar hakkında telefonla görüşüldüğünde para talep ediyorlar. Denk geldiğim birkaç satıcıyı şikayet ettim ancak tekrar tekrar ilanları yayınlanıyor ya da kaldırılmıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  16:11

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 03.02.2014 tarihinde dönüş yapılarak Hatalı İlan Bildirimleri ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 03 Şubat
  14:29

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi