18 Temmuz 2014

Sahibinden.com Telefon Numaramı Değiştiremiyorum!

Sahibinden.com'da aldığım mağazanın telefon numarasını 3 gündür değiştiremiyorum, telefonun başına koydukları burunları havada, sizin söylediklerinize kulaklarını tıkamış ve makine gibi söyleyeceklerini ezberlemiş müşteri hizmetleri bozuntuları kendilerinin de değiştiremediklerini söylüyor.

Zerre kadar sizin sıkıntınızı çözme gayeleri olmayan bu kurumun müşteri hizmetlerini arama ve [email protected]'a mail atma zahmetinde bulunmayın. Mümkünse uzak durun ve para kaptırmayın derim.

Ben hayatımda bu kadar sorunlu hizmet sunup, sıfır çözüm odaklı çalışıp, geri dönüşleri bu kadar zayıf olup da bu kadar çok rağbet gören kurum görmedim.

Not: para ödeseniz de bedava kullansanız da aynı muamele.

Kadir 2.524 Okunma

Cevaplar

  • Sahibinden.com Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Merhaba, Kullanıcımıza 24.07.2014 tarihinde dönüş yapılarak Cebinden Onaylı işlemleri ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

  • Sahibinden.com Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön