17 Nisan 2015

Sahibinden.com Sitesinde Sahibinden Araba Satılamıyor!

6 aydır arabamı Sahibinden.com'da satamadım.
Oysa eskiden en geç 2 ay içinde satılırdı.
Çünkü artık bu site, tamamen galerici ve al-sat işi yapanlara para karşılığı çabuk satmak için imkan ve kolaylık sunan ticari bir site olmuştur.
Yani sitenin Sahibinden.com olma özelliği artık yoktur. Sahibinden.com olanlar sınırlanmakta ve kısıtlanmaktadır.
Bu site, dükkanları dışında bu site üzerinden müşteriye kolay ulaşmanın ve etkili satış yapmanın yolunu paralarının gücüyle elde etme imkanı kendilerine sağlanan gelericilerin sitesi olmuştur.
Ancak gerçek Sahibinden.com satıcıları araçlarını satarken para verme sıkıntısı içinde olduklarından bu ayrıcalıklardan benim gibi yararlanamamaktadır.

Murat 383 Okunma

Cevaplar

 • Murat18 Ağustos 2016

  Şikayetim ile ilgili bilgi vermek değil sorunu çözmektir beklediğim ama böyle bir şey olmamaış ve Sahibinden.com sorunumu çözmeye dair kılını dahi kıpırdatmamakla kalmamış o günden Bugüne kadar şikayetimin üzerinden bir yılı aşkın süre geçmesine rağmen üyesi olduğum hesabım üzerinden benim ilan verme hakkımı dahi elimden almıştır. Tüm ilgilenenlere duyurulur.

 • Murat20 Nisan 2015

  Sahibinden.com dan, görevli ama yetkisi olmayan ve hiçbir çözüm üretemeyecek olan bir şahıs tarafından aranarak klişe ve boş laflar ile avutulmaya çalışıldım. Sonuç ne mi? Tabi ki koca bir hiç. Şikayetimle ilgili; söylediklerimi "evet haklısınız" diyerek dinlemekten ve "size başka nasıl yardımcı olabilirim? " (Sanki çok yardımcı olmuşlar gibi) diyerek görüşmeyi bir an evvel sonlandırmaya çalışmaktan son başka hiçbir şey yapılmamıştır. Tekrarlıyorum, Sahibinden.com artık hiçbir ticari amacı olmadan araç, emlak, v. s. Taşınır veya taşınmazların sadece sahibinden olarak satılmasına hizmet etmekten %100 uzaklaşmış, artık ve maalesef Sahibinden.com ismini haksız olarak kullanan ticari bir site haline gelmiştir. Tüm ülkemiz gerçek sahibinden satış, kiralama v. s. Yapanların bunu bilmesini ve tepki olarak ve protesto ederek artık bu siteyi kullanmamalarını en içten duygularımla dilerim.

 • Sahibinden.com Temsilcisi20 Nisan 2015

  Merhaba, Kullanıcımıza 20.04.2015 tarihinde dönüş yapılarak şikayeti ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Sahibinden.com Temsilcisi20 Nisan 2015

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön