Sahibinden.com Satıcıyı Korumuyor!

Merih G. |

GET ile alışverişlerde alıcının her türlü şartsız, koşulsuz, kargo ücretini bile satıcıya yıkarak ürünü geri iade etme imkanı varken, ürünün keyfi olarak yıpratılarak satıcıya geri gönderilmesi durumunda sahibinden.com sitesinden kimse sizin de hakkınız olabileceğini düşünüp savunmak adına bir şey yapmıyor. Sorun çözülene kadar alıcının hesaba ödediği parayı dondurabilirler örneğin ama yapmıyorlar.

Mağdur olduğunuzla kalıyorsunuz. #128844734 ilanımla bir parçası bozuk olarak geri dönen ürünü kime satalım şimdi sahibinden.com?

Etiketler :

Üyelik Sözleşme İhlali

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merih G.
  02 Ocak
  15:18

  Sahibinden.com'un satıcıyı da korumak adına problemli alışverişlerde sorun çözülene kadar para iadelerini dondurması gerekir. Bu iade yapacak alıcıların keyfi davranışlardan kaçınmasını da bir nebze sağlayacaktır. Ürünümün bir parçası bozuk olarak geldi, kaybettiğim zaman ve paranın karşılığını veremiyorsunuz. "Mahkemeye başvurun" deyip topu başkasına atmakla sorunlar hallolmuyor.

 • 02 Ocak
  15:13

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 02.01.2014 tarihinde dönüş yapılarak güvenli e-ticaret iade işlemleri ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 31 Aralık
  12:55

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi