Sahibinden.com Satıcınıza Parayı Yolladım Ortadan Kayboldu!

Emre A. |

Sahibinden.com'dan önce den alışveriş de yapan bir müşterinizim. 2 gün önce Samsung Note2 buldum ve adama para yolladım 300 TL ama kedisine en son dün gece ulaştım bugün sabahtan itibaren hattı iptal olduğunu gördüm.

Ek'lerde konuşmayı ve ürün kodunu yolluyorum size benim ona ulaşıp yerini öğrenip paramı almam konusunda yardım edeceğinizi umuyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre A.
  30 Eylül
  12:33

  27. 09. 2013 tarihinde sitelerinden satış yaptım. Sozlesmelerinde cuma günü yapılan avm ler pazartesi mesai saatleri içerisinde ödenir dedi. Bende ayirttigim ürün var onu almam lazım dediğim halde gene bana aynı stil cevap geldi. Bede zaten 3 gündür kullandınız parayı yatırın bende işimi göreyim dedim klasik aynı msjin benzeri geldi bunun üzerine sert bir msj attım cevap gelmedi. Paramı hesabıma zamanında yatirmadiklari icin zor durumda kalıyorum. Eklerde konuşma metninin resmini gönderiyorum. ( eğer paramı mesai saatlerinin bitimine yarım saat kala yatircaklarsa ayirttigim ürünü alamamış olucam geç kalan para yatırma işlemleri dedikleri gibi ptesi mesai saatleri değil de ptesi öğleden önce yaticaktir dense daha verimli bir durum olur )

 • Emre A.
  28 Eylül
  12:12

  Beni arayıp parayı sitemizden yollamadiginiz için karşı tarafın bütün bilgilerini şu an gördüğüm halde size veremiyorum dedi çok fazla yardım ettiler sagolsunlar

 • 25 Eylül
  12:14

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 25.09.2013 tarihinde dönüş yapılarak güvenli alışveriş ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 25 Eylül
  09:36

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi