04 Eylül 2013

Sahibinden.com Sadece Para Amaçlı Hizmetle Bir Alakası Yok!

Sahibinden.com'dan gördüğüm bir ilan için ilan sahibiyle görüştük. İlanda söylediklerinin asılsız
olduğu serviste anlaşıldı ve parasını bana ödeterek kaçtı gitti. Neyse bu ilan numarasının söylediklerinin yanlış olduğunu ve bir vatandaşın canını yakacağını Sahibinden.com'a ileterek şikayet ettim.

Atlatmaca otomatik mail geldi, 5 gün sonra baktım hala duruyor bir şikayet daha yazdım aynı otomatik atlatmaca mailden bir tane daha geldi. Sonra anladım ki ne kadar ilan o kadar müşteri gözüyle bakılıyor, yani sadece ve sadece para amaçlı hizmetle alakası yok.

Benim canım yandı başkasının ki yanmasın istemiştim oysaki, bu yolda ilerlemeye devam edin...

Bekir 120 Okunma

Cevaplar

 • Bekir'in Teşekkür Mesajı06 Eylül 2013

  06/09/2013 yani bugün itibariyle tarafıma telefonla bilgilendirme, açıklama yapıldığı ve sonucunda gereğinin yapıldığı için teşekkür ederim,ayrıca müşteri temsilcisinin uslubu ve yaklaşımı için ayrıca teşekkür ederim.

 • Sahibinden.com Temsilcisi06 Eylül 2013

  Merhaba, Kullanıcımıza 06.09.2013 tarihinde dönüş yapılarak Hatalı İlan ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Bekir 05 Eylül 2013

  ilgisizlik devam,bağlamışlar sistemi otomatiğe,öyle devam ediyorlar...

 • Sahibinden.com Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön