13 Haziran 2013

Sahibinden.com Personellerin Bilgilendirme Tekniği!

12 haziranda sahibinden.com'a mağaza açılması için ödeme yaptım. Gün içerisinde bize mail attılar, mağazanın açılması için vergi açılışımızın olması gerekiyormuş. Ödeme yapmadan bunu bilememiz gerekiyormuş. Çağrı merkezlerini aradık, bilgiyi tekrar teyit ettikten sonra 19'una kadar neden bekliyoruz öyleyse iade edin paramızı yarın vergi açılışımız yapılır yarın ödeme yapar açarız dedim.

19'unu beklemek bizim için vakit kaybı gibi açıklama yaparken sözümüzü bitirmeden hatta bekleyin lütfen deyip departmana bağlanacaklarını söylediler, Tekrar hat bağlandığında iade yaptık ücret BDDK'ya göre 3-5 günde kartınıza ödenir dediler. Ses kaydımın dinlenmesini ve personele gerekli eğitimin verilmesini rica ediyorum.

Evrim 75 Okunma

Cevaplar

  • Evrim 14 Haziran 2013

    Tabiki de memnun kalmadık vermiş olduğunuz bilgilerden. Bizim yerimize nasıl Mağaza açılışı işlemi ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır dersiniz ?

  • Sahibinden.com Temsilcisi13 Haziran 2013

    Merhaba, Kullanıcımıza 13.06.2013 tarihinde dönüş yapılarak Mağaza açılışı işlemi ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 45 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön