Sahibinden.com Parayı Alana Kadar!

Murat Y. |

Sahibinden.com 'da kiralık araçlar yerine "vasıta hizmetleri " bölümüne yanlış kategoride açtığımız sanal mağazamız için düzeltme talebimiz 24 saat içerisinde düzeltilemedi. Durumun aciliyetini bildirdiğimizde karşımıza sadece bir çağrı merkezi elemanı çıkıp, "ilgileniyoruz" cümlesinden başka hiçbir çözüm sunmadı.

İşletmemiz için açtığımız sanal mağaza için ödediğimiz 1000 TL'nin karşılığı bu mu? Müşteri memnuniyeti bu mu? İşlemin ne kadar süreceğine dahi söyleyemeyen bir firma var karşımızda.

Sürekli konuşan müşteriyi konuşturmayan bir işletme zihniyeti. Kimisi 24 saat kimisi 48 saat kimisi ise bunun için gün veremiyor. Tekrarlayayım sorun sadece "kategori" değişikliği.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  16:31

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 14.11.2013 tarihinde dönüş yapılarak kategori değişikliği ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • Murat Y.
  14 Kasım
  10:32

  en kısa süreniz üzerinden 24 saat geçti. talebimiz üzerinden 72 saat geçti? tekrarlıyorum sorun"kategori" beceriksiz ekibinize başarılar.

 • Murat Y.
  13 Kasım
  15:36

  Otomatik mesajlarınızla neyi çözüyorsunuz anlamadık? bugün itibari ile 48 saattir çözülmeyen bir kategori sorunu var. Bir işi beceremeyen bir ekibiniz olduğu aşikar.

 • 13 Kasım
  14:45

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi