Sahibinden.com Parasını Ödediğim Ürünü Göndermedi.

Metin Aslı A. |

Sahibinden.com üzerinde bir firma ile alışveriş yaptım ve ürününün fiyatını verilen hesaba havale yaptım. Oradakiler bana tel kargoya verildi dedi ve kargo bugün geldi. İçerisinde benim sipariş verdiğim ürünler değil. Dalga geçermiş gibi başka bir ürün çıktı. Ben 1700 liralık bir ürün sipariş verdim, bana gelen ürün 10 liralık bir ürün. Lütfen yardım edin mağdurum. Pazartesi savcılıktan şikayetçi olacağım Sahibinden.com ve o firmadan sorun çözülmezse.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin Aslı A.
  28 Temmuz
  13:41

  Sahibinden.com üzerinde dükkanı olan Öngeller adlı firmada iki adet Samsung j7 model telefon aldım ve parasını peşin olarak bankaya havale yapdim ve bana telefonların kargo oldunu söylediler iki günde geldi ve içinden dalga geçer gibi iki adet tuşlu telefon çıkdi aradım açmadılar polis i aradım sonra onlarda aramış herhalde arkadaş telefonu kapattı daha da haber yok lütfen yardımcı olun yok her iki tarafa da savcılık üzerinden soruşturma başlatılacaktır bilginize yardımcı olunmazsa Sahibinden.com bilginize

 • 18 Temmuz
  10:35

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi