Sahibinden.com Para İadesini Yapmadı.

Kerim Uğur A. |

Yaklaşık 40 gün önce garage-6 Tuning isimli (http://garage6.sahibinden.com/) mağazadan Peugeot 207 - maxtrac marka 5cm spor helezon sipariş vermiştim. Ürün 3-4 gün içinde kapıda ödeme şeklinde geldi. Bedelini ödedim ve aldım, yayı taktırmaya gittiğim zaman usta bu yayların araç için uygun olmadığını, değil 207 herhangi bir Peugeot için uygun olmadığını söyledi. Ben her ihtimale karşı başka ustalara da gösterdim, hepsinin yorumu aynıydı.

Ürünün iadesini istedim ve ürünü bize gönderin dediler, ürünü verdikleri adrese kargoladım ve ürünü teslim aldılar (sistemden görünüyor) fakat bu olayların üzerinden neredeyse 1 ay geçti. 2 günde bir arıyorum, fakat ücretimi hala geri ödemediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  09:14

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 09.11.2014 tarihinde dönüş yapılarak Ürün İadesi ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 23 Ekim
  11:38

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi