Sahibinden.com Para İadem Yapılmıyor.

Salih K. |

Sitenizden 15******03 ilan nolu get satışlı üründen 1 adet aldım.Ürün teslim aldığım gün bazı nedenlerden dolayı hoşuma gitmedi beğenmedim.Sizinle iletişime geçtim iade edebileceğimi söylediniz.Yasal hakkımı kullanıp ürünü teslim ettim. Ancak bu seferde satıcı mağazayla uğraşmaktayım.Ürünü teslim aldıkları fakat şu an kaydının olmadığını söylüyorlar.Ne yaptıkları belli değil,ben bir yöneticisi ile görüşemedim,sizden ricam lütfen bu işlemlerin hızlandırılması için mağazayla irtibata geçmeniz.

Etiketler :

Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  16:40

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 16.04.2014 tarihinde dönüş yapılarak güvenli e-ticaret işlem akışı ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 14 Nisan
  10:27

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi