28 Mayıs 2013

Sahibinden.com Ödemesini Yaptığım Dopinklerimi Vermiyor!

Sahibinden. com a 6 ayda bir 7500 - 8000 tl arası doping için ödeme yapıyorum. Son satın aldığım dopinklerimden 6 haftalık ana sayfa dopinkimi sistemden silmişler. Neden sildiniz diye sorduğumda süresi doldu sistemden silindi her şey otomatik elimizden bir şey gelmez dediler.

Kafalarına göre yok efendim dopingler süreli olurmuş belli zaman sonra parasını ödeseniz bile silinirmiş falan filan. Hakkımı aldılar satın aldığım ürünü kullanamadım. Kısa süreliğine geri verin kullanayım dedim, tekrar 8000 tl lik doping satın alacağım dedim. Bu konuda taahhütte bile bulundum. Ama ne yazık ki hakkımı vermiyorlar. Yani yaklaşık 1400 tl param göz göre göre çalındı. Hakkımı helal etmiyorum.

Çağdaş 91 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş 04 Haziran 2013

    Mantıklı bir izahat yapılmadı. Satın aldığım dopingler ile ilgili süre olması kabul edilebilir bir durum olmadığı halde, en azından bu sürenin yaklaştığına dair bir bilgi verilmeliydi. Satın aldığım bu hakkı kullanamamak çok rahatsızlık verici bir durum.

  • Sahibinden.com Temsilcisi04 Haziran 2013

    Merhaba, Kullanıcımıza 04.06.2013 tarihinde dönüş yapılarak Toplu Doping Kullanım Süresi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 45 Çağrı Merkezi’mizi  7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön