03 Aralık 2013

Sahibinden.com Ne Yazık ki Kurumsallıktan Çok Uzak Bir Firma!

Emlak işiyle uğraştığım için Sahibinden.com'da mağaza açmak istedim. Sahibinden.com satış uzman yardımcısı firmamıza gelerek. Branda ve afiş kampanyası olduğunu söyledi. Afişler 20 günde geldi Branda için bir kaç aramadan sonra Sahibinden.com'dan, branda kampanyamız sona ermiştir bu yüzden gönderemeyeceğiz mesajı geldi.

Sahibinden.com'un satış uzmanlarından, satış uzmanlarının da Sahibinden.com'dan haberi yok. Ben sonra bu durumdan şikayetçi oldum ve kullandığım sürenin hesaptan düşülmesini geri kalan paramın iadesini talep ettim.

Aldığım yanıt 1 ay dolduğu için para iadesinin olmadığıydı. Bunu satış uzman yardımcısı hizmeti satarken söylemedi. Hala paramın iadesini bekliyorum.

Zafer 146 Okunma

Cevaplar

 • Sahibinden.com Temsilcisi07 Ocak 2014

  Merhaba, Kullanıcımıza 07.01.2014 tarihinde dönüş yapılarak mağaza promosyonları ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Zafer 05 Aralık 2013

  iki haftada bir maile cevap veremediniz. Bura da verdiğiniz yanıt kopyala yapıştır şeklinde olduğu için firmanızın kullanıcılara ne kadar değer verdiği ne kadar alakadar olduğu görülebiliyor.

 • Zafer 05 Aralık 2013

  Sahibinden.com firmasından bu saatten sonra iğne dahi almam

 • Sahibinden.com Temsilcisi03 Aralık 2013

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön