29 Ağustos 2013

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermiyor!

Sahibinden.com da bir kullanıcı T.C. Patent Enstitüsü'nden adıma Patentli markamı benden izinsiz olarak kullanıyor. (İzin vermemde mümkün değil ayrıca) Sahibinden.com'a defalarca mail atmama, defalarca telefon açmama rağmen hiçbir çözüm üretemediler konuyla alakalı. İlgili ilanı siliyorlar, kullanıcı gün içerisinde tekrar aynı şekilde ilan veriyor. Adıma patentli markamı ısrarla kullandıran Sahibinden.com bu haksızlığa duyarsız kalıyor ve bizim gibi eski üyelerini yavaş yavaş kaybediyor.

Cüneyit 96 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyit 29 Ağustos 2013

    Zaten 15 gündür inceliyorsunuz halen kalıcı bir çözüm bulamadınız. Haklı olduğum halde beni haksız duruma düşürüyorsunuz, bu kadar mı acizsiniz. Size markanın adıma patentli olduğunu gösteren resmi belgeyi gönderdim. Daha bu ilanları yayından kaldırmak için ve kullanıcıyı sert bir dille uyarmak ve yaptırımda bulunmak için ne bekliyorsunuz. Kullanıcı dükkan abonesi, biz normal aboneyiz diye mi bu şekilde davranıyorsunuz ? Beni bu yoğunlukta birde mahkemelerle uğraştıracaksınız sonunda. Ben haklıyken bunu nasıl basit yoldan çözüme ulaştıramıyorsunuz anlayabilmek mümkün değil. Ayrıca Müşteri Hizmetleriniz tam bir fiyasko. Bir tek dövmedikleri kalıyor telefonda. Ne dinlemeyi biliyorlar, nede yardımcı olmayı. Telesekreter gibi gerekli yerlere bilgi verdik deyip kestirip atıyorlar. Ben sahibinden.com un yeni işleyişinden hiç bir şey anlamıyorum. İlk üyelerinden olmama rağmen eskiden her soruna anında çözüm bulan site şimdi daha çok para verenin yanında. Çok üzücü bir durum çoookkk.

  • Sahibinden.com Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi [email protected]’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön