09 Temmuz 2016

Sahibinden.com Mağdur Oldum.

Sahibinden.com sitesinden sağlam durumda olan elektronik bir ürün sattım. Aradan 1 hafta geçmesine rağmen ürüne onay vermedi. Bende alıcıya mesaj attım neden onay vermediği hakkında. Bana ürünün arızalı olduğunu geri göndereceğini söyledi. Bende ürünü sağlam gönderdiğimi belirttim ayrıca 9 gün geçti arızalı olsa anında gönderirdiniz dedim ama yinede göndereceğim dedi. Neyse 12 gün olmasına rağmen hala ürünü bana yollamadı. Sahibinden destek birimine 3 defa mesaj atmama rağmen bir kere geri dönüş yapmadılar.

Benim kanaatim ürünü alan kişi içerisinden ya parça çaldı ya da ürünü kendisi bozdu. Ama mağdur olan ben oldum. Kesinlikle bu siteden ne ürün almanızı ne de satış yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Yunus 130 Okunma

Cevaplar

 • Sahibinden.com Temsilcisi09 Ağustos 2016

  Merhaba, Kullanıcımıza 09.08.2016 tarihinde dönüş yapılarak Güvenli e-ticaret ürün iadesi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Yunus 12 Temmuz 2016

  Resmen ürünümü gaspettiler ne ödeme onayı veriliyor ne de ürünüm geri yollanıyor. 3 gündür sahibinden.coma mesaj yolluyorum ne cevap veriyorlar ne de sorunu çözüyorlar. Siz siz olun uzak durun.

 • Yunus 09 Temmuz 2016

  vallahi kaç saat geçti hala ne arayan oldu ne mesaj atan. Alıcıya mesaj gönderiyorum oda cevap vermiyor. Resmen ürünüm gaspedildi. Sahibinden.com niye ilgilenmiyorsunuz hala.

 • Sahibinden.com Temsilcisi09 Temmuz 2016

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön