Sahibinden.com Mağdur Ediyor.

İsmail Ç. |

2 Yıldır aktif mağaza kullanıcısıyım, toplamda 20 bin tl üzeri harcamam olmuştur. Bu gelişmiş sıralama sistemi ile beni ve alt kullanıcılarımı mağdur etmektedir. Ay gün içerisinde güncelim satın alarak işlem yapıyoruz ama o günün ilan tarihleri arasında en alt sırada yer alıyoruz ve bu sistem kafasına göre bazen yukarı bazen aşağı olmak üzere hareket etmektedir. Çağrı merkezi görevlileri durumu anlıyorlar ama mantıklı bir açıklama getiremiyorlar. Yalan üstüne yalandan başka bir şey yapamıyorlar. Bizi çok ama çok mağdur ettin Sahibinden.com helal etmiyoruz.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Ç.
  16 Ocak
  21:47

  sallamasyon

 • 11 Ağustos
  15:14

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 11.08.2014 tarihinde dönüş yapılarak Gelişmiş Sıralama ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 01 Ağustos
  09:46

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi