06 Mayıs 2013

Sahibinden.com Mağaza Sahiplerini Yanıltıyor!

Sahibinden.com Mağaza sahibi kurumsal kullanıcılardan yıllık 900 TL alıyor ve mağaza sahiplerine birkaç özellik sağlıyor. Bunlardan biri mağaza sahibi kullanıcılarının ilanlarının onay beklememe özelliği. Oysa Mağazamızda verdiğimiz her yeni ilan, Güncelleme ve süre bitiminde yeniden yayına alma gibi işlemlerde tüm ilanlarımız Onay işlemine takılarak bazen günlerce bekliyor.

Mağaza sözleşmesinde ''Mağaza sahiplerinin ilanları anında yayına alınır'' diyen sahibinden.com, mağaza sahiplerinin ilanlarını da onay işlemine sokarak kullanıcıları yanıltıyor.

Olcay 157 Okunma

Cevaplar

  • Olcay 09 Mayıs 2013

    Standart bir yanıt... Sorun aynen devam ediyor ve ne arayan var ne de soran..Arayan olmadı ama önemli olan da şikayeti olanı aramak değil, soruna çözüm bulmaktır.

  • Sahibinden.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcımızın bildirimi hakkında; Müşterimize 06 05 2013 tarihinde dönüş yapılarak bilgi verilmiştir. Sayın Üyelerimiz, sahibinden.com ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet,istek ve önerilerinizi [email protected] veya 0 850 222 44 44 numaralı Çağrı Merkezimize 7 gün 24 saat iletebilirsiniz. Üyelerimizin görüş ve önerileri bizler için değerlidir. Saygılarımızla, sahibinden.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön