13 Temmuz 2015

Sahibinden.com Mağaza Kullanıcısını Mağdur Etme!

Sahibinden.com kurumsal üyeliğimiz bulunmaktadır. Başlangıçta üye olurken mağaza kuralları bize belirtildi bizde kabul ettik. Fakat mevcut üyelimiz devam ederken mağaza kurallarında değişikliğe gidererek mevcut haklarımızın tamamen ortadan kalmasına neden oldular. Sahibinden.com üye olurken yaklaşık 1800 lira gibi bir ücret ödedik. Bu ücret doğrultusunda belirtilen sitede belli avantajlarımız vardı fakat bizden yine fazla para almak için mağaza kurallarında değişikliğe gidildi ve hiçbir artımız kalmadı ve paramız çöpe gitti. Şuan aramalarda listelerde çıkmıyoruz bile. Kısaca kurumsal üye olmanın ya da süper mağaza olmanın hiçbir avantajı kalmadı. Bir an önce sorunumuz çözülmeli.

Kürşat 192 Okunma

Cevaplar

 • Kürşat24 Temmuz 2015

  Üyesi olduğumuz ismini bile anmaktan nefret etmeye başladığım bu site başalngıçta bize verilen tahahütlerin dışına çıkarak sözleşme değişikliğine giderek bir çok kullanıcı gibi bizleride mağdur etti.

 • Kürşat20 Temmuz 2015

  Belirtilen saatte ulaşamamanız durumla ilgili burada açıklama yapmamanıza mani değil. Kamuoyuna açık ortamda yukarıda bahsi geçen sorunuma neden bir açıklama yapmıyorsunuz. Kaldiki bir kere arayıp sonradan ulaşmamanız ne kadar ilgi ve alakalı olduğunuzu gösteriyor. Sahibinden.com com olarak ilgisiz, umarsız ve kullanıcılarına sömüren bir site oluğunuz artık herkes biliyor. Ve hala sorunuma bir çözüm bulamadınız.

 • Sahibinden.com Temsilcisi14 Temmuz 2015

  Değerli Kullanıcımız, Şikayetiniz ile ilgili kayıtlı iletişim numaralarınızdan 14.07.2015 17:25 saatlerinde sizi aradık ancak ulaşamadık. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla sahibinden.com Destek Merkezi

 • Sahibinden.com Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön