Sahibinden.com Kurumsal Üyeliğim Var Bireysel İlan Giremiyorum..

Cengizhan Soner K. |

Son iki yıldır kurumsal üyesi olduğum sitenizin yeni uygulamalarından şikayetçiyim. Kurumsal üyeliğimle bireysel ilan giremiyorum. Bunu müşteri temsilcilerinize sorduğumda "bireysel ilan girebilmek için yeniden abone olmanız gerekiyor" şeklinde cevap alıyorum. Ancak bunun için de telefonla doğrulama yapmamı istiyorsunuz.

Telefonla doğrulama yapmak istediğim de "bu telefon başka bir abone tarafından kullanılıyor" hatası alıyorum. Dolayısıyla yeni bir hesap açmak için yeni bir hat, yeni bir telefon ve ayrıca yeni bir mail adresi almak durumunda kalıyorum. Bu sorunumu müşteri temsilcilerinize ilettim, elinden bir şey gelmeyeceğini söyledi. Ayrıca site üzerinden mail attım fakat cevap gelmedi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  12:55

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 04.09.2014 tarihinde dönüş yapılarak Kurumsal Üyelerin Bireysel ilan yayınlayamamaları ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 04 Eylül
  12:29

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi