25 Temmuz 2016

Sahibinden.com Kredi Kartı Mağduriyeti...

Birkaç ay önce babamı bu günde eşimi siteniz yoluyla mağdur edildi. Bir güvenlik açığınızın olduğunu düşünmekteyim. Çünkü şifre gelmiyor herhangi bir uyarı gelmiyor. Buna acilen bir çözüm bulmalısınız!

Mesut 97 Okunma

Cevaplar

 • Mesut'un Teşekkür Mesajı22 Eylül 2017

  Paramızı geri aldık sağ olun

 • Sahibinden.com Temsilcisi24 Ağustos 2016

  Merhaba, Kullanıcımıza 14.08.2016 tarihinde dönüş yapılarak şikayeti ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Mesut31 Temmuz 2016

  Çağrı merkezlerinde çalışan arkadaşlar bile hattın diğer ucundaki kişiyi bekletirken hep şöyle der "bilgilerinize ulaşıyorum " sessiz kalmaz karşı tarafı bilgilendirir sürekli. Bilgi akışı önemlidir. Çözüm sürecinde paramız iade oldu fakat bilgi akışı kötüydü. En azından çağrı merkezi durumu muhasebe birimine yönlendiriyorum dediğinde muhasebedeki arkadaşlar arasaydı şu an talebiniz bize ulaştı incelemelerimiz devam ediyor bittiğinde haber vereceğiz süreç şöyle işleyecek paranız iade olabilir gibi... Neyse teşekkürler yine de mağdur edilmedik.

 • Mesut29 Temmuz 2016

  Param bugün itibariyle hesabıma iade olmuş. Teşekkürler...

 • Mesut27 Temmuz 2016

  Siz sadece buradan otomatik cevap yazarsınız. Şuana kadar tarafınızdan herhangi bir geri dönüş bile olmadı. Olan bizim paramıza oldu. Yapılan alışveriş şüpheli diyorum 1 saat sonra iptal edilsin ödeme yapılmasın gerikirse yapan kişinin üyeliği silinip polise bilgi verilsin. Ama nerede para kazanacaksınız diye bilerek ve isteyerek 3 gündür uğraştırıyorsunuz. Alışveriş şuan gerçekleşmiştir büyük ihtimal. Bunun hesabını size bütün yasal yollardan soracağım.

 • Sahibinden.com Temsilcisi25 Temmuz 2016

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön