06 Nisan 2015

Sahibinden.com Kendi Kendine İlanlarımızı Pasif Yapıyorlar!

Sahibinden.com büyümenin getirdiği cazibeyle, müşteri memnuniyetini 2. yok yok; 20. sıraya aldı sanırım.
Biz kurumsal üyeyiz.
Alamadığımız hizmet için epey iyi bir bedel ödüyoruz.

Yayında olan ilanlarımızda tek bir harf değişikliği yapmadığımız halde, kendi kendilerine; "İlanınız, ilan verme kurallarına uymadığından yayınlanmamıştır" mesajıyla 8 ilanımızı pasif hale getirmiş.

Bunun sebebini sorduk; Cevap veren yok.

Zaten bundan önceki sorunlarımızı da hala çözmediler.
Çok bunaldık.
Maddi, manevi zarar görüyoruz.
Bizler ciddi bedeller ödeyip bu sitenin hizmetlerinden yararlanamıyoruz.
Müşteri hizmet yetkilileri çözümleyici değil.
Hep aynı şeyi söylüyorlar.

Z. 366 Okunma

Cevaplar

 • Z.08 Nisan 2015

  Demek buraya yazmak gerekiyormuş aranmak için... Bu konuda açıklama yaptılar evet ama benim kaybımı telafi eden bir açıklama değil... Otomatik mesaj yollayacaklarına, "tüm ilanlar tekrar kontrol ediliyor siz de ilan başlığında noktalama işareti kullandığınız için bunu hemen düzeltin... Şu kadar gün sonra ilanınız pasif olacak"... . Vb.. bir mesaj yollayabilirlerdi. Aylarca noktalama işareti olan yayındaki ilanların yayından kaldırılma sebebini biz tahminle mi bileceğiz... Neyse... Diğer 4 mağduriyetim halen çözülmedi... Sahibinden.com bizim için bitmiştir. Okuyan herkese söylüyorum bu siteye vereceğiniz paraya 3-4 sitede çok verimli sonuçlar alabilirsiniz, muhatap bulursunuz, ilgi görürsünüz... Paranızla rezil olmayın!

 • Sahibinden.com Temsilcisi06 Nisan 2015

  Merhaba, Kullanıcımıza 06.04.2015 tarihinde dönüş yapılarak Yayından kaldırılan ilanlar ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Z.06 Nisan 2015

  Yine otomatik cevap, yine genel cevap? Bu konuyla birlikte 5 sorunumuz var ve hiçbiri hallolmadı. Destek paneline girin okuyun, sesli kayıtlarımı dinleyin. Başımıza gelmeyen kalmadı. Biz sakin, sabırlı, anlayışlı, çözümleyici davrandıkça siz daha da rahat davranıyorsunuz sanırım. ... .

 • Sahibinden.com Temsilcisi06 Nisan 2015

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön