Sahibinden.com Kargo Anlaşması Yapılmıyor!

Selman G. |

Sahibinden.com sitesinde ürün alıyorum ancak ısrarla kargo ücreti anlaşmasının yapılmasını istememe rağmen yapılmıyor. Kargo şirketleri 2 katı ücretlerle kargo taşımaktadır. Bu konuda siteden şikayetçi olduğumu ve bu konuda mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum. Bunu fırsat bilen kargo şirketleri fahiş fiyatlarla ürün taşımaktadırlar.

Etiketler :

Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Temmuz
  15:26

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 04.07.2014 tarihinde dönüş yapılarak ürün gönderimi ve önerisi ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 25 Haziran
  16:32

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi