Sahibinden.com İlanlarla ilgili Sorunlar.

Kadir Can D. |

Sahibinden.com İnternet sayfasına emlak sektöründe 1 hafta içerisinde 2 mağaza açtım ve yaklaşık olarak 4000 TL ücret ödedim. İki mağaza da aynı numara kullanılmıyormuş ve bunu bana Call Center görüşmelerimde aktarmadılar. 2. mağazadaki verdiğim ilanlara da aynı numarayı yazınca iki üyeliğimiz deki bütün ilanlar askıya alındı.

İnternet üzerinden satış ve kiralama yaptığımız için şu anda bütün işlerimiz iptal oldu ve çalışamıyoruz. Sahibinden.com u ön kere aramama rağmen,mail atamama rağmen hala size net bir cevap veremiyoruz,bu işlem 3-4 gün de sürebilir,diğer hafta içine de sarkabilir diye yanıt alıyorum. Kurumsal üyeyim ilgilenmiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Web İçerik Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  15:49

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 09.05.2014 tarihinde dönüş yapılarak cebinden onay işlemi ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 09 Mayıs
  08:17

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi