02 Haziran 2015

Sahibinden.com İlanımı Yayından Kaldırdı!

İki yıldır kurumsal ve daha eski yıllara dayanan bireysel üyeliğim bulunmaktadır. Özellikle bireysel üyeliğime ait ilanlarım tüm ilan verme kurallarına uygun olmasına rağmen iki günlük yayından sonra kaldırıldı. Müşteri temsilcisi görüşmemde üyeliğimde eksik belgeler olduğu sebebiyle kaldırıldığı bahanesi söylendi ben yeni bir üye değilim tüm belgelerim ellerinde mevcuttur. Yıllardır ilan vermekteyim şimdimi eksiklik fark edildi daha önce de evrak istenmiş ve gerekli fatura kimlik fotokopisi yollanmıştı. Ben firma sahibiyim tüm vergi levham oda kaydım ve resmi evraklarım kendilerinde var olmasaydı fatura yollayamazlardı.

Kadir 747 Okunma

Cevaplar

 • Sahibinden.com Temsilcisi12 Haziran 2015

  Merhaba, Kullanıcımıza 12.06.2015 tarihinde dönüş yapılarak İlan Red Sebebi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Kadir 12 Haziran 2015

  İlanımı beni arayarak yayına aldınız ancak gelen mesajlara cevabımdanda anlaşılacağı gibi herhangi bir ücret talep etmediğim halde yayınladığınız ilanı tekrar ilan kurallarına uymuyor diye yayından kaldırdınız siz bizle oyunmu oynuyorsunuz Oyun oynayarak ne yapmaya çalışıyorsunuz

 • Kadir 08 Haziran 2015

  Bu kadar şikayet ve yazışmalardan sonra ilanımı yayına alıp beni bilgilendirdiler. Halbuki bu kadar yazışmaya ve müşterisinin şikayetine sebep olacak davranışda bulunmasalardı. Şikayetim var.com a teşekkür ediyorum. Burada firmaların yaptığı adaletsizlikleri paylaşarak okurlarını bilgilendirip hatalı davranışlı firmaların kendilerine çeki düzen vermelerini sağlıyor.

 • Kadir 08 Haziran 2015

  Şikayetimle ilgili hiçbir çözüm yapmadıkları için Sosyal Ağda yalnızca Sahibinden.com olduğunu sandıkları için kendilerini çok büyük gördükleri için ve bizleri başka ilan sitelerini tanıştırdıkları için teşekkür eder bu şikayetimi okuyup Sahibinden.com dan başka sitelerinde olduğunu öğrete bildiğim için teşekkür ederim.

 • Kadir 08 Haziran 2015

  Başka ilan siteleri de var onlarda hiç bu kadar zorlanmadan ilan verebiliyoruz. Sahibinden.com neden böyle kafasına göre ilan iptal ettiğini anlamış değilim sanki sosyal ağlarda tek ilan sitesi kendi sanıyor

 • Kadir 04 Haziran 2015

  215295528 numara ile başka bir üye adıyla yine ilan kurallarına uygun bir şekilde ''Siyam hiçbir aşı mama vs.. adı altında ücret istenmiyor' başlığıyla ilan verdim ancak ilanım yayınlanmayıp ilan kurallarına aykırı sebebiyle red edildi burada Sahibinden.com olarak tüm okurlara nasıl bir kuralsızlık olabileceği hakkında bilgi vermelerini istiyorum.

 • Kadir 04 Haziran 2015

  215572105 ilan numarasıyla verdiğim ilanımda 'Evcil hayvanım ücretsiz olup aşı mama vb. Adı altında ücret talep edilmeyecektir. ' şeklinde ilan kurallarını harfiyle uyguladığım halde SAHİBİNDEN.com tarafından ilanım red edilmektedir.

 • Kadir 04 Haziran 2015

  Evcil hayvanımın sahiplendirilmesi için tüm ilan kurallarını harfiyle uyguladığım halde ilanım yayınlanmamaktadır halen Sahibinden.com tarafından ilanım red edilmektedir.

 • Kadir 03 Haziran 2015

  İlanımın kaldırılmasından sonra tekrar ilan verdim İlanım red edildi diğer üyelerin ilanlarını incelediğimde herhangi bir uygunsuz ya da ilan kurallarına aykırı ilan vermediğim apaçık ortada Sahibinden.com burada çifte standartlıkmı yapıyor? Anlamış değilim.

 • Sahibinden.com Temsilcisi02 Haziran 2015

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön