Sahibinden.com İlandaki Ürün İle Gönderilen Ürün Özellikleri Farklı!

Murat G. |

Ömür iletişim satmış oldukları telefonlara ait reklamlarda yalan ve hile kullanmakta, satmış oldukları ürünlerde yanlış beyanda bulunmaktadırlar. 14.01.2015 tarihinde eşime Blackberry z10 satın aldık ve ilanda 8Mp kamera diyor ilgisi dahi yok.

Ürünü reklamdaki gibi olması gerektiği ve değişim talebinde bulunduk. Fakat hiçbir şekilde değiştiremeyiz dediler. Telefon görüşmelerimizin başında ise 10 gün içinde ürünü iade edebilirsiniz şeklinde müşteriye yaklaşılmıştı. Şimdi ise kesinlikle değiştiremeyiz deniliyor. 6502 sayılı yeni yasadan haberleri yok sanırım.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat G.
  02 Şubat
  14:36

  Hala daha fatura gönderilmedi. Faturasız satış işlemi kanunsuz bir davranıştır. İlgilenen de yoktur.

 • 27 Ocak
  15:57

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 27.01.2015 tarihinde dönüş yapılarak üyelik bildirimi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • Murat G.
  23 Ocak
  10:30

  Bir de gönderilen ürüne ait bir fatura verilmiyor. Faturasız satış yapmak kanunen de suçtur. İlk aradığınız da bir bayan (zaten tek bayan çalışıyor sanırım) hemen malı gönderme telaşında ve sorduğunuz her soruya olumlu cevap veriyor. Siz de satın alın ve siz de sorunları yaşayın. Reklamdaki ürün gelmiyor ve size değişim hakkı da tanımıyor.

 • 22 Ocak
  17:40

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi