01 Kasım 2016

Sahibinden.com İlan Ücreti Karttan Çekiyorlar, İlanı Yayınlamıyorlar!

Sahibinden.com firmasına iki adet satılık emlak ilanım var. Yayın süreleri bittiğinde kredi kartımla ikisine de ücret ödeyerek ilan süresini uzattım. Ancak ilanın biri yayımlandı, diğer ilanım yayınlanmadığı gibi kredi kartımdan parası çekildi. Müşteri temsilcisine 266*** taleple durumu bildirmiştim. Bugün tekrar müşteri temsilcisini aradığımda kredi kartıma paranın 7 gün içinde iade olacağını söylüyor.

Ben ilanım yayınlansın istiyorum, bunlar yayınlamadığı gibi kartımdan parayı çekip kendileri 1 hafta sonra bir de iade sürecine giriyor. Hem kartımdan almadığım hizmetin parası alınıyor, hem de ilanım yayına girmediği için kayba uğruyorum. Bu sorun burada da çözülmezse Tüketici Hakları Mahkemesine kadar olayı taşıyacağımı belirtirim. Saf yerine neden koyarsınız? Ne hakla kartımdan parayı çekip hizmeti vermezsiniz? Ne hakla benim paramı 7 gün işletirsiniz?

Zahide 351 Okunma

Cevaplar

  • Sahibinden.com Temsilcisi03 Kasım 2016

    Merhaba, Kullanıcımıza 03.11.2016 tarihinde dönüş yapılarak Ücretli İlan iadesi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

  • Zahide 02 Kasım 2016

    Çağrı merkezinizi aramak sorunumu çözseydi, buraya Sahibinden.com com sitesini şikayet etmezdim... Kredi kartıma 2-7 gün içinde paranın iade edileceği maili geldi. Nasıl bir anlayış anlayamıyorum. Ben ilan yayımlamak istiyorum siz bana iade yapıyorsunuz? Tekrar ilan satın almamı istiyorsunuz. Paramı elinizde evirip çevirip hizmeti vermiyorsunuz. Bu zaman zarfında uğradığım kaybı nasıl telafi edeceksiniz?

  • Sahibinden.com Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön