Sahibinden.com Hesap Blokesi!

Samet Y. |

Yaklaşık 2 hafta önce aracımı acil satmam gerektiği için ilanımı düzenledim fiyatı düşürdüm. Sabah baktığımda ilanımın yayınlanmış olduğunu görmeyi beklerken hesabımın bloke olduğu uyarısını aldım.

Görüşmelerimde 2 belge istendi bunları gönderdim 2-3 gün içerisinde açıldı hesabım.Birkaç gün önce ilanımın süresi bitti tekrar yayınladım yine hesabım bloke edildi ve yine aynı belgeler istendi. Tekrar gönderdim fakat hesabım açılmadı. Konuştuğumuzda herkes için yapılan bir uygulama deniyor fakat etrafımda 50 tane Sahibinden.com'u kullanan tanıdığım var hiç birisi böyle bir şeyle karşılaşmadı. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Üyelik Çıkış/İptal Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  15:46

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 07.01.2014 tarihinde dönüş yapılarak üyelik blokesi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 07 Ocak
  11:12

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi