Sahibinden.com Haksız Alınan Ücretin İadesini İstiyorum.

Levent Y. |

Bu siteye evimi ve arabamı satılık olarak ilan verdim resimli ilan olsun diye online olarak para ödedim 18 gün sonra ilanınız yayın süresi doluyor doping alın diye mail geldi tekrar para ödedim. 19. gün baktığımda ilanın olmadığını gördüm telefon ettim.

Dakikalarca bekledim ve görevli aynen şunu söyledi aldığınız doping 1 günlüktür demesin mi? Bende madem 1 günlüğe para istediniz nezaman yayınlayacaksınız saat 15:00 diye sordum ve şikayet edeceğimide belirttim biraz daha bekleteyim dedikten sonra yine müzik dinletip başvurunuz incelemeye alındı dedi.

Derhal haksız yere alınan paramı geri istiyorum.

Etiketler :

Online İşlemler Ücret İade Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent Y.
  09 Aralık
  23:19

  sahibinden.com daki tüm ilanlarımı çektim hiç değilse arayan başka yerlere de baksın

 • Levent Y.
  29 Nisan
  17:04

  Arayan kişi siz saat 23.20 de para ödemişsiniz bizde ilanı 20 dakika sonra gece 24:00 e kadar yayınladık diye komik bir savunam yapıyor, dediğim gibi tümüyle saçma sapan bir savunma derhal ya param iade edilsin yada ilanım adam gibi dopingli olarak ve parasını ödediğim şekilde 24 saat yayınlansın ( bana haber verilmek şartıyla )

 • 28 Nisan
  12:57

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 28.04.2014 tarihinde dönüş yapılarak güncelim dopingi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • Levent Y.
  18 Nisan
  19:34

  Arayan soran yok telefonda müzik dinletip bekletip sonra onlarca dakika bekletip sizin isteklerinizi gerekli yerlere ileteceğiz diyorlar
  Gerekli yerler kim, niye ben telefonda bekliyorum belli değil, ciddi kurum açar müşterisine telefonu şu veya bu şekilde çözümünü üretir, nasıl olsa telefon ücreti masraf olarak gösteriliyor, niye ben arayayım niye bekleyeyim, insanları bıktırıp gemilerini yürütmeye çalışıyorlar kınıyorum

 • 18 Nisan
  16:03

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi