Sahibinden.com Get İlan Ödemede Yanıtlıyor ve Taksitli Geri Ödüyor!

Ufuk D. |

GET' li ilan açmayı düşünüyordum bilgilendirme kısmında Yanlış ve kafa karıştırıcı kelimeler yazılmış mesajda yazan kısım seçilen taksit sayısı ne olursa olsun, ödemenizi tek seferde alırsınız. Elinize geçecek tutar, alıcının yaptığı ödeme şekline göre değişebilir.

Bunu temsilciye de sordum evet doğru satıcıya taksitli ödeme yapılıyor dediler alıcı taksitle alması normal ama neden satıcıya taksitli ödeme yapılıyor anlamadım diğer E- Ticaret sitelerinde böyle birşey kesinlikle yok, satıcı parasını peşin alır, alıcı taksitle ödeme yapar bu yüzden Sahibinden.com sitesinde Getli ilan açmamaya karar verdim, bu şekilde kimse kabul etmez, şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  12:32

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 12.02.2014 tarihinde dönüş yapılarak komisyon bedelleri ve güvenli e-ticaret hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • Ufuk D.
  12 Şubat
  12:17

  şikayet için hala telefonla aramadılar demekki herşey doğru standart cevap veriyorlar

 • Ufuk D.
  11 Şubat
  13:17

  HALA DÖNÜŞ YAPMADILAR SORUN ÇÖZÜLMEDİ

 • 10 Şubat
  17:30

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi