Sahibinden.com Destek Hattı Yardımcı Olmadı!

Ömer Burak T. |

Destek hattına doping için ve mağaza açmak için aradığımızda inanılmaz destek olundu. Zaten senelerdir Sahibinden.com'u tanıyoruz.

Ama gel gör ki eğer doping haricinde başka bir sorununuz varsa, destek hattı ''o kadar da'' yardımcı olmuyor!

Kartvizit için sipariş verdik. Bekleyelim de sitenin ismini de kartviziye yazalım dedik! Ama ne zaman Sahibinden'i arasam, görevliler sizi arayacak denildi. Hemde kaç kez!

Ama dönülmedi ve bizde kartvizitleri yaptıramadığımız için rezil olduk bayram ziyaretlerinde! 1300 lira para verdik biz. Bir haftada sitemiz yapılacaktı, ilanlarımız gelecekti. Hiç biri yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  15:58

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 23.10.2013 tarihinde dönüş yapılarak promosyon gönderimi ve emlak ofisim uygulaması ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • Ömer Burak T.
  22 Ekim
  18:47

  Dalga mı geçiyorsunuz ? Ben zaten oraya ulaşamadığımdan dolayı buraya şikayet yazıyorum, siz gelmiş burayı arayabilirsiniz diyorsunuz.

  Gerçekten cevap istiyorum...

 • 22 Ekim
  17:59

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi