Sahibinden.com Destek Hattı Çalışmıyor.

Müberra S. |

11 Nisan Cuma'dan beri satmış olduğum arabamın ilanını iptal etmek için uğraşıyorum. İnternetteki hesabıma girdiğimde hiç bir ilanım yok olarak çıkıyor ve dolayısıyla internetten bu işlemi yapamıyorum. Sahibinden.com'un destek hattı'na muhtelif kereler telefon etmeye çalıştım. Ancak uzun uzun beklettikten sonra hat kesiliyor ve müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Gönderdiğim muhtelif maillere ise ancak cevap alabildim, o da bana intrernetten nasıl yapacağımı söylüyordu.

Bunun mümkün olmadığını söyleyen yeni bir mail attım, ona da ayni cevap geldi. Gelen telefonlardan çok rahatsızım. Telefonlar cevap vermiyor, mailim okunmadan cevaplanıyor ve problem bir türlü hallolmuyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  14:27

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 28.04.2014 tarihinde dönüş yapılarak ilan silme işlemi ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 18 Nisan
  16:39

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi