Sahibinden.com Bozuk Telefon!

Gizem Ç. |

Görkem iletişim ile bizim bu sabah aldığımız telefon ilk geldiği an itibariyle bozuk çıktı, iade etmek istiyorum edilemeyeceği belirtiliyor. Nasıl bir şirket bu tüketici haklarından habersiz ve sorumsuz kendisinin yetkili olmadığını ve bilgisi olmadığını söyleyen bayan telefona yetkili birini de vermiyor. Sayın M** bey telefonlara çıkmıyormuş ne hikmetse, adres teyidi için telefonda kendisi arayabiliyor. Bu düpedüz kandırmaca. Tüketici haklarına göre 6 ay iade hakkım var ve bu ilk gün bende bunun hukuki yollara başvuracağım bu işin peşini bırakmayacağım.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  11:23

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 17.12.2014 tarihinde dönüş yapılarak Mağaza Şikayeti ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • 01 Aralık
  12:08

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi destek@sahibinden.com’a e-posta göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi