28 Mayıs 2016

Sahibinden.com Belge Fotokopimi Aldılar Ama İlanımı Yayınlamadılar.

Sahibinden.com'da 2****** ilan numarası ile amatör telsizim için ilan vererek amatör telsizi mi devretmek istedim. Ayın 3'ünde verilen ilan sıkı! Takipler sonucu ayın 24'ünde yayından kaldırıldı. Her ne kadar Sahibinden.com olarak sıkı takipler yapılmıyor olsa da yasalar söz konusu diye verdikleri faks numarasına belgemi faksladım. Belge fotokopimi kendilerine ulaştırdığım halde ısrarla ilanım yayına alınmamaktadır. Belge fotokopim ve üzerindeki bilgiler ile yapılacak her türlü işlemden Sahibinden.com sorumludur.

Barış 101 Okunma

Cevaplar

 • Barış 01 Haziran 2016

  Sahibinden.com ile ilgili ilanlarıma yönelik sorunlar yaşamakta iken muhtemelen şikayetimi geri alayım diye beni arayarak ilanlarımın yayına alındığını söylediler. Kontrol ettim. Gerçekten de alınmıştı. Bir de tatlı dille anlattılar ki işim ile ilgili olarak kurumsal üye olmanın şartlarını bile öğrenmek istedim. Yani hiç nötr olmadım. Negatiften direkt pozitife çevirdiler. Her şey iyi güzel de ertesi gün ilanımı gene yayından kaldırmışlar! Zaten ilanım yayından kaldırılıp o kadar uzun süre yayına alınmadı ki (farklı zamanlarda) ilan vermem hiçbir işe yaramadı. Her şey bir yana dursun; Bu son yapılan hareketi şahsıma yapılmış bir hakaret olarak kabul ediyorum. Üyeliğimi sonlandırdım.

 • Barış 01 Haziran 2016

  Sahibinden.com ile ilgili ilanlarıma yönelik sorunlar yaşamakta iken muhtemelen şikayetimi geri alayım diye beni arayarak ilanlarımın yayına alındığını söylediler. Kontrol ettim. Gerçekten de alınmıştı. Bir de tatlı dille anlattılar ki işim ile ilgili olarak kurumsal üye olmanın şartlarını bile öğrenmek istedim. Yani hiç nötr olmadım. Negatiften direkt pozitife çevirdiler. Her şey iyi güzel de bugün ilanımı gene yayından kaldırmışlar! Zaten ilanım yayından kaldırılıp o kadar uzun süre yayına alınmadı ki (tekrar tekrar.) ilan vermem hiçbir işe yaramadı. Her şey bir yana dursun; Bu son yapılan hareketi şahsıma yapılmış bir hakaret olarak kabul ediyorum. An itibari ile müşteri hizmetlerine ulaşıp üyeliğimi sonlandırıyorum. Sitede telsiz ve araba ilanım var. Kuran hakkı için telsizi kırarım, arabamı yakarım ama bu siteye bir daha ilan vermem. Resmen dalga geçtiler.

 • Barış 31 Mayıs 2016

  Dün müşteri hizmetleri beni aradı. İlanı yayına aldıkları söyledi. Baktım gerçekten yayına alınmış. Kurumsal üye olmak istediğimi falan iletttim. Biraz konuştuk. sağ olsunlar çok ilgilendiler. bugün ilanım kurallara uymadığı için gene yayından kaldırılmış.

 • Barış 30 Mayıs 2016

  Şikayete konu olan problemim çözüldü. Teşekkür ederim.

 • Sahibinden.com Temsilcisi30 Mayıs 2016

  Merhaba, Kullanıcımıza 30.05.2016 tarihinde dönüş yapılarak İlan yayınlama ve şikayeti ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Sahibinden.com Temsilcisi30 Mayıs 2016

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön