25 Şubat 2013

Sahibinden.com Aynı İlan Tekrar Tekrar Giriliyor!

Defalarca kez sahibinden.com'a mail atarak bildirdiğim halde, yeni sistemleri gereği çok hassas olduklarını söyledikleri aynı ilanın tekrar tekrar girilmesi konusu ile ilgili gözüme çarpan bütün 3-4 kere tekrarlanarak girilmiş olunan ilanları rapor edip şikayet ettiğim halde gerekli olan işlemleri yapmayıp, üstüne dalga geçer gibi sorun çözüldü kontrol edin ve cevap verin, yoksa şikayetiniz silinecektir tarzında mesaj atıyorlar.

Artık sahibinden.com'a olan güvenimi ve tarafsızlıklarıyla ilgili inancımı kaybetmeye başlıyorum. Etrafımdaki bir sürü kişi bu ve benzeri sebeplerle üyeliğini iptal etti ve yenilemedi. Bu şekilde devam ederlerse çok üye kaybedecekler umarım farkına varırlar.

Meral 114 Okunma

Cevaplar

  • Meral27 Şubat 2013

    Sorun hala devam etmektedir. Verilen bilgi robotik konuşmayla yapılan bilgidir. Herhangi birşey yağpılmamıştır. Şikayetim HALA devam etmektedir. Yukarıdaki yazıyı lütfen silin, sorun çözülmüş gibi bir imaj yaratarak tüketici yanıltılıyor.

  • Sahibinden.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli kullanıcımızın bildirimi hakkında; Müşterimize 25 02 2013 tarihinde dönüş yapılarak bilgi verilmiştir. Sayın Üyelerimiz, sahibinden.com ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet,istek ve önerilerinizi [email protected] veya 0 850 222 44 44 numaralı Çağrı Merkezimize 7 gün 24 saat iletebilirsiniz. Üyelerimizin görüş ve önerileri bizler için değerlidir. Saygılarımızla, sahibinden.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön