28 Mart 2013

Sahibinden.com Ayıplı Malı İade Edemiyorum!

Sahibinden.com'dan alışveriş eden bir satıcıdan telefon aldım. Fakat telefonu görmek denemek için satıcının işyerine gittim. Orada beğendikten sonra satıcı kredi kartımı alıp kendi üyeliği ile sahibinden.com'dan işlemi gerçekleştirdi. Fakat telefon arızalı çıktı. İade için gittiğimde satıcı iade alırız ama 420 TL'lik satış için 135 TL komisyon keseriz (bu komiyonu Sahibinden.com'un kestiğini söyledi) dedi. Ben de kabul etmedim, sahibinden.com'a yazdım, ilgileniyor gibi görünüyorlar ama ne oluyor, ne bitiyor, hiç bir bilgim yok, bir cevap alamıyorum ve bu arada yasal sürede dolacak.

Hakan 174 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 26 Kasım 2013

    Sahibinden .com, her türlü uğraşıma rağmen işi yokuşa sürdü. Hiç bir şey yapamayız diyerek olaydan sıyrıldı. Bozuk telefon elimde kaldı. Satıcı muhtemelen aynı işi yapmaya devam ediyor.

  • Hakan 16 Nisan 2013

    Sahibinden.com ilgileniyormuş gibi yapıp hiç bir çözüm üretemeyeceğini söyledi. Böylelikle, ayıplı mal satan kişi ben 7 günlük süre geçmeden başvurmama rağmen satış durdurulmamış üstelik satıcının iade durumunda sahibinden.com 135 TL komisyon kesiyor iddiasına da bir yaptırım getirilmemiştir. Böylelikle sahibinden.com satıcının yaptığı dolandırıcılığa ortak olmuştur. Sonuçta ben niyetlerini gördüğüm için hakkımı aramaktan vazgeçtim, ilginize teşekkürler.

  • Sahibinden.com Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli kullanıcımızın bildirimi hakkında; Müşterimize 29 03 2013 tarihinde dönüş yapılarak bilgi verilmiştir. Sayın Üyelerimiz, sahibinden.com ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet,istek ve önerilerinizi [email protected] veya 0 850 222 44 44 numaralı Çağrı Merkezimize 7 gün 24 saat iletebilirsiniz. Üyelerimizin görüş ve önerileri bizler için değerlidir. Saygılarımızla, sahibinden.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön