Sahibinden.com Arkadaşımdan Aldığım Ürünün Parası Aktarılmıyor!

Oğuzhan İ. |

Arkadaşımdan laptop alacaktım, Sahibinden.com ile taksitle almak için burada ilan açtırdım. Kargo seçeneği olarak online teslimatı seçtik çünkü evlerimiz birbirine yakın. Ben ödemeyi yaptım arkadaştan laptopu teslim aldım, arkadaşım kargo olarak diğer firmaları seçip 0000 şeklinde bir kargo bilgisi girdi ve not olarak da online olarak teslim edilmiştir yazdı. Aradan 2 gün geçti mesai bitimine yakın arkadaşıma mesaj gelmiş kargo bilgisi girmeniz halinde ödemeniz yapılacaktır diye.

Kardeşim ben size parayı ödemişim, online olarak elden teslim aldığımı onaylamışım size ne oluyor? Arkadaşım mağdur durumda kaldı bu durum yüzünden. Acilen çözülüp ödemenin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  13:27

  Merhaba,

  Kullanıcımıza 26.03.2015 tarihinde dönüş yapılarak Güvenli E Ticaret ödeme aktarımı ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi Yardım sayfamızdan göndererek veya 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  sahibinden.com Destek Merkezi

 • Oğuzhan İ.
  24 Mart
  11:27

  Hiçbir şekilde yardımcı olunmadı, para 4 gün olmasına rağmen hala ödenmedi. Resmen Rezalet!

  Ticket açıyoruz 1 günde bakılıyor ona da cevap verme tenezzülünde bulunulmuyor yazıklar olsun.

 • 23 Mart
  10:03

  Değerli Kullanıcımız,

  Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla.