05 Mart
#11672915

Sahibinden'de Haksız Olay!

Sahibinden.com'dan GET ile satış yaptım. Yurtiçi Kargo ile anlaşmaları olduğu için bu kargo firması ile gönderdim. Gönderimi evden yaptım şubeye gitmedim. Evden bilgileri aldılar (sipariş no. vb.) ve daha sonra ilgili kargo firması beni aradı ve gönderi kodu verdi. Gönderi kodunu Sahibinden.com'a girdim. Alıcı kişi fazla kargo ücreti ödedi.


Sahibinden.com' un bana telefonda söylediğine göre ben gönderi kodunu göndermeden önce girmişim. Ben de görevliye dedim ki bu gönderi kodu bana vahiy mi geldi ben göndermeden önce kodu nereden bilebilirim dedim.


Tabii ki görevli de güldü. Haklıydım yani. Daha sonra Sahibinden.com bana mail atmış. Diyor ki: kodlar tek kullanımlıktır teslimattan sonra kullanılamaz. Sahibinden.com herhalde Yurtiçi Kargo'yu zenginleştirmeye çalışıyor. Haberiniz olsun. İlan no.:666740460. Email: ** @gmail.com.

Sezgin Sezgin 2.813 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sahibinden Temsilcisi06 Mart

    Merhaba, Kullanıcımıza Kargo Gönderi Kodu ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

  • Sezgin05 Mart

    Ben zaten aradım bana verilen cevapta o kod bir kere kullanılıyor daha sonra kullanılamaz deniliyor. Olan alıcıya oldu bana bir şey olmadı ama alıcı kişiye fazla kargo ücreti ödettiniz. Bravo.

  • Sahibinden Temsilcisi05 Mart

    Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

Ziyaretçi Yorumları