22 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8415098

Sahibinden Ürün İlanım Yayından Kaldırıldı

20 Mayıs gece verdiğim ve ertesi gün onaylanan Racer Evo Puset şeklinde tekerlekli sandalye ilanım 22 Mayıs tarihinde "Sağlık Bakanlığı’nın (İnsan sağlığına doğrudan veya dolaylı olarak faydalı olduğunu yahut hastalıklara veya belirtilerine karşı etkili olduğunu, koruduğunu, tedavi ettiğini belirten, ileri süren veya ima eden tüm ifadeler olarak tanımlanmıştır) yazısı gereği" gerekçesi ile kaldırıldı.


Yasa yasadır sorun etmem. Ancak, sitede satışı devam eden ve çoğu haftalarca yayında olan çok sayıda tekerlekli sandalyeler, yaşlı oturma/rehabilitasyon sandalyeleri (tekerlekli sandalye), akülü tekerlekli sandalyeler, ayağa kaldıran tekerlekli sandalyeler, puset şeklinde 3 tekerli yetişkin sandalyeleri... Var da var. Bunlar dışında oksijen cihazları, hasta karyolaları. "Sağlığa faydalı olan" ne ararsanız artık. Bu nasıl bir çelişki ve anlamsızlıktır? Firma ricası mı oldu?

Semra 738 Okunma

Cevaplar

  • Semra'nın Teşekkür Mesajı24 Mayıs 2017

    Az önce konuyu inceleyen Sahibinden.com müşteri temsilcisi ilanımın hatalı bir şekilde yayından kaldırıldığını, sağlık bakanlığının "tıbbi cihazlar"ı kapsayan yazısının genel sağlık ve konfor sağlayan araç ve ürünlerle ilgisi olmadığını, yanlış bir değerlendirme sonucu hatalı bir şekilde ilanımla ilişkilendirilmiş olduğunu belirtti. İlanım anında tekrar yayına alındı. 24 saat içerisinde çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek hızlı bir şekilde konuyu araştıran ve yapılan yanlışı ivedilikle düzelten Sahibinden.com yetkililerine teşekkür ediyorum.

  • Sahibinden Temsilcisi24 Mayıs 2017

    Merhaba, Kullanıcımıza 24.05.2017 tarihinde dönüş yapılarak ilan yayınlama ile ilgili detaylı bilgi verilerek kullanıcımızın memnuniyeti sağlanmıştır. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

  • Sahibinden Temsilcisi23 Mayıs 2017

    Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler