02 Mayıs 2013 #1774653

Sahibinden Ürün İadesi!

Get ilan ile satış yaptım. Ürünü kargoladım. Karşı taraf foto makinesi flaşını 2 gün güzelce kullandı. Düğün salonu çekimlerini yaptı. Sonra ürün istediğim gibi değil deyip 2 gün sonra vazgeçiyor. Böyle birşey olur mu. Madem üründe sorun var ise bunu kargo teslimatında bakıp tutanak tuttur veya orada alma. Ama ürünü alıp kullanıp sonra ben beğenmedim demek var mı. Ben paramın bana iadesini istiyorum.

Hakan 193 Okunma

Cevaplar

  • Hakan08 Mayıs 2013

    Siz oyunu kuralına göre (sizin kurallarınıza göre) oynamak istiyorsanız biz de öyle oynarız o zaman. Ben ürünü yolladığımda karşı taraf ürünü kargodan teslim alıp 3 gün boyunca kullandı sonra canı istemedi yolladı. Ama siz bana alıcının parasını vermediniz. Şimdi alıcı kargoyu bana geri yolladı. Kargo şubeye teslim edilmiş ( Bana değil ) ! Ancak siz alıcının parasını onun hesaba yatırmışsınız. Peki şimdi ben şubeye gidip ürünü aldığımda yolladığım ürün yerine başka bir ürün çıkarsa veya ürünüme zarar verilmiş ise ne olacak ? Ben söyliym size göre hiçbirşey olmayacak. Bu kadar seviyesiz iş yapan dünyada bir sizsinizdir. Peki sahibinden.com madem bu iş böyle oluyor biz de milletin malını bir güzel kullanır sonra fırlatır atarız. Nasılsa kargo da karşı ödemeli olacak. Bize de geçinme kapısı çıktı sayenizde. Siz de kazandığınız haram paraları bir güzel kendiniz ve çalışanlarınız afiyetle yiyiniz. Teşekkürler.

  • Sahibinden Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcımızın bildirimi hakkında; Müşterimize 07 05 2013 tarihinde dönüş yapılarak bilgi verilmiştir. Sayın Üyelerimiz, sahibinden.com ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet,istek ve önerilerinizi [email protected] veya 0 850 222 44 44 numaralı Çağrı Merkezimize 7 gün 24 saat iletebilirsiniz. Üyelerimizin görüş ve önerileri bizler için değerlidir. Saygılarımızla, sahibinden.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön