03 Mayıs 2013 #1777516

Sahibinden Sürekli Yayınladığım İlanlar Askıya Alınıyor!

Yaklaşık 4 seneden beri sahibinden. com üyesiyim. Ama yeter artık insanı bezdiriyorlar. Normal ilanlarımda fiyat indirimi yapıyorum inanın onaylanma süreci 1 günü buluyor. Getli ilanların onaylanma süreci 30dk. Birde sürekli 4-5 aydan beri yayınladığım ilanlar tuhaf gerekçelerle askıya alınıyor.


Neden kurallara uyulmuyormuş. İlanın kurallara uymadığını 4-5aydır yenimi farkettiniz?Sahibindenle ilgili benzer şikayetleride okudum hep aynı şeyi yapıyorlar dopingli-ücretli ilanları jet hızıyla yayınlıyorlar normal ilanları 1 günde zor onaylıyorlar. Kendini tekel sanan firmaların sonları hep hüsrandır.

Cüneyt 302 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt03 Mayıs 2013

    Evet çağrı merkezi beni aradı normal ilanların onaylanma süreci 6 saatmiş(!) getli ilanlar hemen onaylanıyormuş.Dilerseniz getli ilan verin dediler.Şark kurnazlığına bakın be!!!Ücretli ilanları anında yayınlayacaksın ücretsizleri müşteri hizmetlerinin deyimiyle 6 saatte.Hayır ücretsizleride anında yayına alabilirsinizde(!) yoğunluktan kaynaklanıyor diyorlar.Eee ücretli ilanlarda yoğunluk yok mu?? Anlamadığım neden topluma mal edene kadar her önünüze gelen ilanı yayınlıyorsunuz onay süreci bile olmuyor topluma mal olduktan sonra yok onay süreci&askıya alma hatta silme..Suç bizde kullanmayacaksın abi!!Topluma mal etmeyeceksin!!Topluma mal olunca kendilerini birşey zannediyorlar!!Tekel olduklarını zannediyorlar.Uçuyorlar!!Ama bilmiyorlar ki topluma mal eden bu insanlar kendilerini enayi yerine koyan bu tür firmaları hiç sevmiyorlar ve alternatiflerini buldukları takdirde anında alternatiflere yöneliyorlar!!!

  • Sahibinden Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli kullanıcımızın bildirimi hakkında; Müşterimize 03 05 2013 tarihinde dönüş yapılarak bilgi verilmiştir. Sayın Üyelerimiz, sahibinden.com ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet,istek ve önerilerinizi [email protected] veya 0 850 222 44 44 numaralı Çağrı Merkezimize 7 gün 24 saat iletebilirsiniz. Üyelerimizin görüş ve önerileri bizler için değerlidir. Saygılarımızla, sahibinden.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön