29 Nisan 2013 #1768991

Sahibinden Satın Aldığım Dopingleri Yayınlamayıp, Paramı Aldılar!

1219**49 nolu araç ilanıma, hızlı satılması için 2 adet "doping" satın aldım. Dopingler, Renkli çerçeve-Kalın Yazı ve Küçük resim dopingleri. 16 nisan'da ilan açtım, o gün dopingler yayınlandı.. Daha sonra, ilanımda çeşitli düzenlemeler yapıp, ilanımı daha ayrıntılı hale getirdim. Ancak ne olduysa, ilk düzenlemeden sonra dopinglerin hiçbiri bir daha yayınlanmadı..


Toplamda 22TL kadar bir tutar yatırdım. Defalarca telefonla kendilerine durumu anlattım, defalarca. E-posta gönderip, durumu bir de yazılı olarak açıkladım. E-postam'a cevap yazmadılar.
Telefonla yapılan konuşmaların hiçbiri işe yaramadı. Sahibinden.com, yaklaşık 12 gündür, parama el koydu.

Hasan 120 Okunma

Cevaplar

  • Hasan29 Nisan 2013

    İlle de, işin buralara gelmesi mi gerekiyordu..? O kadar telefon konuşmaları hep safsata mıydı..? Çağrı merkezindekiler için, bu tür işler "eğlence kaynağı" mıdır..? Neden 12 gün boyunca hiçbir şey olmadı da, şikayetimin akabinde hakkım yerine getirildi..? Neden insanlar işlerini hakkıyla yapma yetisine sahip olmalarına karşın, işin hakkını vermekten acizdirler..? hepsiburada.com da bu ve buna benzer nedenlerle artık fişlenmiştir.. Malı satana kadar sizinle dostturlar, sonra ise sizi hiç tanımazlar.. Neyse bu kadarlık yeter, bundan sonra şikayet edeceğim, öyle [email protected] dalaversine kanmak yok.. Kendilerinin info'su yok ki, size info versinler..

  • Sahibinden Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımızın bildirimi hakkında; Müşterimize 29 04 2013 tarihinde dönüş yapılarak bilgi verilmiştir. Sayın Üyelerimiz, sahibinden.com ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet,istek ve önerilerinizi [email protected] veya 0 850 222 44 44 numaralı Çağrı Merkezimize 7 gün 24 saat iletebilirsiniz. Üyelerimizin görüş ve önerileri bizler için değerlidir. Saygılarımızla, sahibinden.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön