05 Nisan 2013 #1725905

Sahibinden Saha Satış Temsilcisinin Gönderilmemesi!

Sahibinden.com emlak ofisi hizmetini satın almak istiyoruz ancak bunu saha temsilcisi aracılığıyla yapmak istiyoruz. Telefonla ulaştığımız müşteri temsilcileri, saha temsilcisini ofisimize göndermemekte kararlılar. Müşt. temsilcileri birbirleriyle çelişen sözler söylemekte, saha temsilcisi bu hafta ofisinize gelir, Nisan 17'den sonra gelir, İst. dışına çıkmaz.


Açıkçası telefonla ulaştığımız müşteri temsilcilerinin her birinin birbiriyle alakasız verdikleri cevaplar bizlerin sahibinden.com'a olan güvenimizi sarsmıştır. Saha temsilcisini satış yapma amaçlı bir ofise yönlendirmek bu kadar mı zor. 2 aydır saha satış temsilcisinin ofisimize gelmesini bekliyoruz daha ne kadar bekleyeceğiz sahibinden.com.

Mustafa 188 Okunma

Cevaplar

  • Sahibinden Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımızın bildirimi hakkında; Müşterimize 05 04 2013 tarihinde dönüş yapılarak bilgi verilmiştir. Sayın Üyelerimiz, sahibinden.com ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet,istek ve önerilerinizi [email protected] veya 0 850 222 44 44 numaralı Çağrı Merkezimize 7 gün 24 saat iletebilirsiniz. Üyelerimizin görüş ve önerileri bizler için değerlidir. Saygılarımızla, sahibinden.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön