12 Nisan 2013 #1739319

Sahibinden Kaçak veya Sahte Ürün Satışı!

Sahibinden.com adresinde Ahmad Tea ürünlerinin hepsi sahte veya kaçak maldan oluşuyor. Ürünlerin kalitesinden emin olamadığım için distrübütörü olan Barnet İnşaat ile görüştüm. Konuyla ilgili defalarca sahibinden.com ile görüştüklerini hatta avukatlarının da işe dahil olduklarını belirttiler ama sonuç alınamamış.


Bu derece kurumsal olan bir firmadan yayınlayacağı ilanları inceleyerek yayınlamasını dilerdim. Bir ilan verildiğinde hemen yayına konmuyor, editörler araştırıp koyuyorlar güya ama nedense bunlar kaçmış gözlerinden. Sonuçta 2. el olabilecek bir şey değil yiyecek ve içecekle oyun olmaz, halkın sağlığıyla oynanamaz. Gerekli hassasiyeti umarım gösterip ilanları yayından kaldırırlar.

Selin 2.553 Okunma

Cevaplar

  • Selin18 Nisan 2013

    Şikayetimin devam etmesi halinde verdiğiniz ve daha önceden arandığım numarayı arayarak Müşteri Hizmetleri'nden Mutlu Bey ile görüştüm. İrtibata geçilmediği için hala buradanda sizleri bilgilendirmek istedim Bu yazışmalardan sonra sitenizdeki ilanları kaldırdınız, teşekkür ederiz ama tekrar BALOĞLU GIDA kullanıcısına ait 3 ürünü yayınlamaya başladınız. Baloğlu Gıda, Ahmad Tea Türkiye Distribütörü Barnet İnşaat ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ'nin yetkili satıcısı olmamakla birlikte yalan beyanda da bulunmakta, halkın sağlını tehlikeye atmaktadır. Şu an aktif satışta bulunan ürünler daha distribütör tarafından ithal edilmemişken nasıl olur da Baloğlu Gıda bakanlıktan bile onay almış olabilir?! Kaçak ürünlerin yayından kaldırılmasını talep ediyor, iyi günler diliyorum.

  • Selin17 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 16.04.2013 tarihinde 10:27 de yaptığınız aramaya başka biri ile görüştüğüm için cevap veremedim ama 10:28 de sahibinden.com u, beni aramış olduğunuz 0216 571 1919 no.lu telefondan arayarak müşteri hizmetleri ile görüştüm. Müşteri hizmetleri yetkilisi ilanların yayından kaldırıldığını ve satış yapmak isteyenlerin fatura ibraz etme zorunluluğu olduğunu söyledi. Fakat bence hala ortada bir yanlışlık söz konusu... Müşteri Hizmetleri yetkilisine de söylediğim üzere-sisteminizde ses kaydım bulunmakta- eşim Ahmad Tea'nin Türkiye distribütörü olan Barnet İnşaat ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ.'nin sahibi. Sizinle defalarca iletişime geçildi ve avukat aracılığıyla da görüşüldü ama sitenizde kaçak veya sahte ürün satışı hakkında bir ilerleme olmadı. Sonuçta Türkiye'de hali hazırda distribütörü bulunan bir ürünün kaçak yollarla ülkeye sokulmuş olan değişik ürünlerinin, kurumsallığıyla öne çıkmış ve ilanlarını yayınlamadan önce defalarca gözden geçiren bir firmanın sitesinde görmek şaşırtıcı ve hayal kırıklığına uğratıcı. Sitenizde Ahmad Tea'nin kaçak veya sahte ürünlerinin satışını engellemek adına şirketimizden istediğiniz belgeler var mıdır acaba? Size kaçak ve sahte ürün satışında bize vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederim. Sizden haber bekliyor, iyi günler diliyorum.

  • Sahibinden Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Üyemiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak kayıtlı iletişim numaralarından 15 04 2013 10:27 ve 16 04 2013 10:28 saatlerinde arandınız ancak tarafınıza ulaşamadık. Bu duruma istinaden şikayet kaydınız sonlandırılmıştır. Şikayetinizin devam etmesi halinde 0 850 222 44 44 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön