20 Eylül 2018
#10928783

Sahibinden Paramı Yatırmıyor!

Sahibinden.com üzerinden 606532162 numaralı ilan başlığı ile 18.09 tarihinde bir satış gerçekleştirdim. Ürün 19.09 tarihinde alıcı tarafından onaylandı. Ödeme satıcıya aktarılıyor ibaresi ile beklemeye alındı. 20.09 tarihinde ödeme satıcı hesabına aktarıldı diyerek tamamlanan satış bölümüne aktarıldı. Fakat hesabımda para hareketi gözükmüyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda kendileri bilgilerle alakalı bir yanlışlık olduğunu söylediler ama sen IBAN numarası ve hesabımda ki ismim tamamen doğru. Tekrar görüştüğümüzde ise bu aktarım yapıldı ibaresinden itibaren bir ila üç iş günü içinde para hesabıma yapacağını söylediler. Bu nasıl bir saçmalık acaba merak ediyorum. Neden benim param sizin elinizde üç gün beklemek zorunda yani aldığınız komisyon bedeli yetmiyor bir de faiz mi yemenin derdindesiniz. Bir daha asla ve asla Sahibinden üzerinden ne ürün alırım ne de satarım. Bu para bugün hesabıma aktarılmasını istiyorum ve akabinde şahsıma ait bu hesabın sistemden silinmesini istiyorum. Yaptığınız bu terbiyesizlik kabul edilir bir şey değil bir de büyük firmamız diye geçiniyorsunuz.

Ümit Ümit 614 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Sahibinden Temsilcisi22 Eylül 2018

  Değerli Kullanıcımız, Şikayetiniz ile ilgili kayıtlı iletişim numaralarınızdan sizi aradık ancak ulaşamadık. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

 • Ümit20 Eylül 2018

  Demekkı dış göstermek gerekiyormuş böyle olunca işler böyle halloluyor. Sorun çözüldü ama yinede bu hizmet politikanız ile alakadar hiç memnun kalmadım ve aynı hataya tekrar düşmeyeceğim bildiririm.

 • Ümit20 Eylül 2018

  Bana bilgi vermeyin ben gerekli şekilde müşteri hizmetleriniz ile görüştüm paramı üç iş günü içerisinde yatıracagınızı söylüyorsunuz yarın cuma araya h sonu girecek benim mağduriyetim bir haftayı bulacak ödemelerim sizin yüzünüzden aksamaya girecek ne hakkınız var buna. Kaldı ki alıcı ürünü almış onaylamış sisteminiz paranın hesabıma geçtiğini söylüyor siz üç iş günü diyorsunuz açık açık benim gibi insanların paralarını faizde kullanıyorsunuz. Tefecilik yapıyorsunuz resmen. İşlemler bitmiş alıcı ürünü kullanmaya başlamış param neden hala hesabımda değil bunun mantıklı bir açıklaması yok paramın yatırılması için gerekenin yapılmasını istiyorum.

 • Sahibinden Temsilcisi20 Eylül 2018

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

Ziyaretçi Yorumları