13 Mayıs
#11964225

Sahibinden Kimlik Ve Ürün Faturası İstendi!

28 Ekim 2018 tarihinde Sahibinden.com'dan GET ile 2. El Monster laptop satın aldım. Satan şahıs faturasının olmadığını söyledi. İkinci el olduğu ve garantisinin bitmiş olduğunu bildiğimden önemsemedim. Aynı laptopu paraya ihtiyacım olduğu için resimlerle ve koyduğum günün videosu da dahil olmak üzere satışa koydum.


Önce üyeliğim durduruldu ve kimlik fotokopisi ile elektrik, su, doğalgaz faturalarından biri istendi. Bu bilgileri gönderdikten sonra ikinci bir mail daha aldım. Bu mailde laptopun faturasını göndermemi istediler.


Faturasının olmadığını ancak 6 ay kadar önce satın alırken kullandığım kredi kartının ekstresini gönderebileceğimi söyledim. Tekrar fatura isteme maili ile geri dönüş yaptılar. Şimdi ben sizden bu bilgisayarı almışım.


Satıcıya 4000 TL'size de 400 küsur komisyon ödemişim. Bana göre aynı laptopu GET'e koymadığım için (komisyon alamayacaklar çünkü) bir sürü saçma sapan engel koyuyor firma. Gelen mail ve ekstre bilgilerini paylaşıyorum. En yakın zamanda BİMER'e başvuracağım.

Serkan Serkan 2.766 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sahibinden Temsilcisi13 Mayıs

    Merhaba, sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Sahibinden Temsilcisi13 Mayıs

    Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

Ziyaretçi Yorumları