Sahibinden  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Sahibinden Doping Parası Alıp Üyelik Kapatıyor

1.831görüntüleme
Esra
Esra 31 Ocak 2020 01:38

Sahibinden.com'da ilan verdim, ürünüm gerek rekabetten, gerek rağbet görmemesinden ilan sıralamalarında çok alt sıralara geriledi henüz yeni ilan olmasına rağmen. Aradan zaman geçti, ilan iyice alt sıralara gerileyince Sahibinden.com'dan e-posta olarak gelen bir öneriyi değerlendirerek Ücret karşılığı ilanıma hem tarihini güncelleme, hem de kategori vitrini olacak şekilde Doping satın aldım. Buraya kadar her şey normaldi, ancak ilanım zaten yayındayken bir anda 2 saat bekliyor olarak göründü, 2 saatlik sürenin bitimine müteakip üyeliğimin durdurulduğuna dair bir e-posta mesajı geldi. Kimlik ve sabit adres gösterir bir fatura belgesi isteniyordu, hiçbir şüphe duymaksızın gönderdim istedikleri belgeleri.

Ancak Sahibinden.com bu kez de telefon faturamı da istedi! İyi de benim telefonum faturalı değildir! Bunu da belirttim, telefonlara arayıp görüştüğüm yetkililer ağza alınmayacak sözlerle hakaretler ettiler ve yüzüme kapattılar.

Şimdi soruyorum kamuoyu önünde, koskoca sahibinden'in yaptığı bu mudur?

Yani altı üstü 2 Doping ücretinin üstüne yatmak için insanları eleyip, insanların sesleri çıkmasın duyulmasın diye, üyeliği de teknik kanıtları da sümen altı etmek mi yani?

Böyle giderse sahibinden internetteki konumunu rakiplerine kolayca kaptıracak ve milyonlarca üye kaybedecek anlaşılan o Ki!

Şunu hiçbir sahibinden yetkilisi unutmasın! Sahibinden'i bugünlere biz getirdik ve biz eskisinden daha kötü hale getirmesini de biliriz!

Kamu yararına çalışması gereken koskoca bir firma insanları bu şekilde dolandırmamalı!

Yazıklar olsun!

Sahibinden Logo
Sahibinden31 Ocak 2020 09:12

Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

Esra
Esra01 Şubat 2020 03:26

Yazıklar olsun, ne bir arayan ne bir soran var! Bu ne yüzsüzlük? İnsanların paralarını alıp hizmet vermeyen bir kurum olmuş sahibinden.com Bazı kişiler düşünecektir eğer öyleyse nasıl oluyor da bir çok kişi ev araba alıp satıyor v. S. Diye... Evet doğru, Alıp satıyorlar, çünkü bahsi geçen kişiler kodaman ve kalburüstü bir tabakadan oluşan ve çoğunluğu kurumsal üyelerdir. Aralarda elbette serpme usulü bireysel "ucuz ve Fakir" üyelerde vardır. Kısaca Sahibinden üst akıla hizmet eden taraflı, yanlı, adil olmayan bir kurum haline gelmiştir. Bununlada kalmayıp şekil A'da görüldüğü üzere Basma kalıp kopyala yapıştır usulü, otomatik cevaplarla burada da insanları geçiştirerek adeta Bu tutumuyla övünmektedir sahibinden yönetimi!

Sahibinden Logo
Sahibinden05 Şubat 2020 18:39

Değerli Kullanıcımız, Şikayetiniz ile ilgili kayıtlı iletişim numaralarınızdan ************ sizi aradık ancak ulaşamadık. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla sahibinden.com Destek Merkezi

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler