10 Temmuz
Yorum Yap
#10650456

Sahibinden Doping Parası Alıp Üyeliği Kapatıyor!

Bugün saat 16:35'te Sahibinden.com'a üyelik açtım, ilan verdim. Çok okuyup inceleyen biri olduğumdan ilanın son aşamasında Sahibinden.com'un Doping önerilerini gördüm 2 adet farklı Doping satın aldım. Parasını daha o anda kredi kartımla ödedim. Seçeneklerde kredi kartı kaydetme olmasına rağmen bir anlık şüpheyle kaydetmedim. İyi ki de öyle yapmışım. Aradan birkaç saat geçince gelen maille yıkıldım resmen sahibinden üyeliğim durdurmuş olup, benden hassas bilgiler talep ediyordu. Kimlik fotokopisi, doğalgaz faturası, imza sirküleri gibi. Bu bilgileri böyle güvenilmez firmalara sunmayacağım kesin ama bu sefer sahibinden esas amacına ulaşmış oluyor yani paramı almış oluyor!

Sevgi 419 Okunma

Cevaplar

 • Sevgi14 Temmuz

  Sahibinden.com Doping ücreti ödedikten sonra, yani bir başka deyişle paramı aldıktan ve cebe indirdikten sonra üyeliğimi kapatmıştır. Firmaya durumu iletmeme rağmen paramın geri iadesi de üyeliğimin aktif hale getirilmesi de yapılmamıştır. Bir de bugün utanmadan fatura göndermişler. Sahibinden paramı gasp etti dikkat edin sizinkini de gasp etmesin.

 • Sevgi13 Temmuz

  Aradan geçen zamana dek hiçbir gelişme yaşanmadığına göre sahibinden.com paramı resmen gasp etmiştir. Bugün savcılığa giderek suç duyurusunda bulunacağım.

 • Sevgi12 Temmuz

  Bu arada e-postama sahibinden.com tarafından "4854720 numaralı talebiniz işleme alınmıştır." diye bir mail gelmiş olup, söz konusu numaralı talepte bulunmama teknik imkan yoktur. Zira söz konusu numaralı talepte bulunabilmem için an itibariyle üyeliğimin aktif olması gerekirdi. Zira ben hem üyeliğim bloke edildiği hem de param boşuna gittiği için şikayetçiyim. Dolayısıyla Böyle yalanlara gerek yoktur!

 • Sevgi12 Temmuz

  Halen bir gelişme yaşanmamıştır. Zararım tazmin edilmediği gibi tenezzül edilipte üyeliğim bile aktif edilmemiştir.

 • Sahibinden Temsilcisi11 Temmuz

  Değerli Kullanıcımız, Servis ve hizmetlerimizle ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. sahibinden.com servis ve hizmetleri ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi sahibinden.com Yardım sayfamızdan göndererek veya bireysel kullanıcılarımız için 0 850 222 44 44 Çağrı Merkezi’mizi, kurumsal kullanıcılarımız için 0 850 222 44 45 Kurumsal Çağrı Merkezi’mizi 7 gün 24 saat arayarak iletebilirsiniz. Saygılarımızla. sahibinden.com Destek Merkezi

Ziyaretçi Yorumları