19 Şubat 2013 #1639865

Sağlık Bakanlığı Kontrol Sistemi Getirmeli!

Yaklaşık 1 ay önce işyerimden izin alarak Beltaş sağlık ocağına gittim. Gitme sebebim 5 gündür bitmek bilmeyen bir öksürük ve halsizliğimin olması. Aile hekimim olan Sami D. Bey gittiğimde beni içeri dahi almadan kapıdan konuşmayı tercih etti. İçeride hemşireler ile birlikte muhabbet ediyordu. Kendisine çok kötü öksürüğümün olduğunu ve kendimi iyi hissetmediğimi söylediğimde ; bu bir virüs dinlenince geçer dedi.


Ben 1 haftadır bu problemi yaşıyorum bir muayene etseniz bir ilaç verseniz dediğimde ya geçici bir şey bu önemli değil, zaten bende toplanıyordum çıkacağım dedi. Ben neye uğradığımı şaşırdım. Beni kapıdan içeri dahi almadı muayene etmedi. Bu durumlara müdahalede bulunmak lazım.

Buket 80 Okunma

Cevaplar

  • Buket20 Mart 2013

    Aynı hafta annem aynı doktora gitmiş ve basit ilaç verilerek geri yollanmıştır. Annem daha kötüleşince başka bir hastahaneye gittik ve zatürre geçirdiğini öğrendik. 2 hafta boyunca rapor aldı ve işine devam edemedi. Böylee doktorları atarken 2 kez düşünmeli. Annem başka doktora gitmeseydi zatürreden kendisini kaybedebilirdik. İnsanları hastalık değil ihmal öldürüyor!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön