24 Haziran 2013

Sağlık Bakanlığı İki Kat Ücretle Lens!

Özel Ada Hastanesinde göz muayenesi oldum . Kontakt lens numaramı öğrenip reçete yazdıracaktım. Deneme lensi takalım denildi, takıldı.sonra göz yapım uygun bulununca siparişinizi verelim dediler.Bende daha önce hiç bir tecrübeye sahip olmadığım için hastaneye güvendim.100 lira lens ücreti ödedim.

6 aylık denildi fakat tek kutu (3 çift var içinde) verdiler. + Solüsyon parası 11.50 lira ödedim. Kullanan arkadaşım aynı lensi güvenilir siteden 50-55 liraya sipariş edilebileceğini söyledi. Araştırdım ve gerçekten çoğu sitede fiyatlar 45 ile 55 arası. Bu durumu eleştiren dilekçe yazdım hastaneye verdim ,fakat hala geri dönüt alamadım. Bu konuda hakem heyetine kadar gidip hakkımı arayacağım.

Rabia 252 Okunma

Cevaplar

  • Rabia28 Haziran 2013

    Giresun Özel Ada Hastanesinde göz muayenesi oldum . Kontakt lens numaramı öğrenip reçete yazdıracaktım. Deneme lensi takalım denildi, takıldı.sonra göz yapım uygun bulununca siparişinizi verelim dediler.Bende daha önce hiç bir tecrübeye sahip olmadığım için hastaneye güvendim.100 lira lens ücreti ödedim. 6 aylık denildi fakat tek kutu (3 çift var içinde) verdiler. + Solüsyon parası 11.50 lira ödedim. Kullanan arkadaşım aynı lensi güvenilir siteden 50-55 liraya sipariş edilebileceğini söyledi.Araştırdım ve gerçekten çoğu sitede fiyatlar 45 ile 55 arası. Bu durumu eleştiren dilekçe yazdım hastaneye verdim ,fakat hala geri dönüt alamadım. Bu konuda hakem heyetine kadar gidip hakkımı arayacağım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön